Hocus-Pocus.pl

Nie biegaj, nie szukaj, zorganizuj swoje przyjęcie w jednym miejscu!
Przyjedź, zobacz i zamów to, czego potrzebujesz!

Pragniemy zaoferować nasze usługi Foto-Video

Zarówno filmy jak i zdjęcia realizujemy za pomocą nowoczesnego cyfrowego sprzętu, z jasną wymienną optyką, co pozwala na uzyskanie najlepszych kadrów z małą głębią ostrości.

Obiektywy
Gimbal

Do nagrań wykorzystujemy nowoczesne stabilizatory typu gimbal, slider oraz statywy tripod, monopod. Uzyskujemy piękne ujęcia a obraz płynie jak w hollywoodzkim filmie.

Jak wiemy, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Do realizacji filmów korzystamy również z dronów. Świat z góry wygląda zupełnie inaczej i tego typu ujęć również nie może zabraknąć w naszych reportażach.

Obiektywy
Gimbal

Podczas realizacji, dzięki wykorzystaniu wielopunktowej rejestracji dźwięku, zapewnimy Państwu nie tylko piekny obraz ale również znakomity dźwięk w Waszym filmie.

Zrealizujemy dla Państwa film zarówno w Full HD jak i w 4K w zależności od potrzeb. Produkujemy krótkie filmy w formie teledysku jak i długie videoreportaże. U nas to Klient decyduje jaki film zamawia.

Obiektywy
Gimbal

Zdjęcia oddajemy Państwu w eleganckim albumie albo w formie FotoKsiążki. Dodatkowo otrzymujecie od nas Państwo swoje zdjęcia nagrane na płycie DVD lub na PenDrivie.

Nasze realizacje

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Zespół muzyczny

Zespół muzyczny

Film

Film

Fotografia

Fotografia

Dekoracja światłem

Dekoracja
światłem

Fotobudka

Fotobudka

Fotolustro

Fotolustro

Taniec w chmurach

Taniec
w chmurach

Napis Love & Miłość

Napisy
Love & Miłość