Aby oszczędzić Państwa czas i dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji o naszym zespole, poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Najczęściej zadawane pytania

Czy na pewno gracie na żywo?

Tak.

Zespół Hocus-Pocus.pl wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. Nie korzystamy z podkładów, aranży, Midi i innych "samograjów".

Co oznacza, że gracie 100% live?

Oznacza to, że muzyka którą Państwo słyszycie jest wykonywana w 100% na Państwa oczach. Jeśli ktoś z nas przestanie grać na swoim instrumencie wówczas będzie to widać i słychać.

Czy gracie za stołami?

Tak - jeśli Państwo sobie tego życzycie. Gramy przy stołach muzykę biesiadną przy akompaniamencie akordeonu, saxofonu, gitar, bębna.

Instrumenty mają bezprzewodowe naglośnienie, dzięki temu są słyszalne na całej sali.

Czy gracie muzykę Disco-Polo?

Tak, choć nie jest to główny gatunek muzyczny w naszym repertuarze. Uważamy, że na imprezach należy dostosować rodzaj muzyki do odbiorców. Jeśli Państwa Goście będą oczekiwali muzyki Disco-Polo wówczas nie ma żadnego problemu abyśmy zagrali najbardziej znane przeboje z tego gatunku. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym REPERTUAREM.

Jakie piosenki gracie?

Staramy się aby nasz repertuar był szeroki i aby każdy znalazł coś dla siebie.

Nie nastawiamy się na jeden konkretny gatunek muzyczny. Repertuar dobieramy na bieżąco na imprezie, aby maksymalizować ilość gości na parkiecie.

Nasz repertuar dostępny jest TUTAJ.

Jak długo gracie?

Ponieważ gramy w 100% na żywo, co jakiś czas musimy zrobić przerwę.  Gramy w blokach muzycznych około 45 minutowych. Bloki rozdzielone są około 15 minutowymi przerwami, w trakcie których na Państwa życzenie możemy włączać muzykę.

Na imprezach gramy tak długo, jak jest to uzgodnione z Organizatorem. Nie ma problemu abyśmy grali do 6:00 czy nawet do 8:00 rano. Wszystko zależy od ustaleń.

Wszystkie spośród Twoich POCUS zaspokoi tylko HOCUS!
 608-433-199   Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin.

© 2018 by Hocus-Pocus