Tama! Silver Star!
 

Znakomity, profesjonalny zestaw bębnów akustycznych. Jakość która zadowala bardzo wymagające gusta muzyczne. Wykonany z nadzwyczajną starannością, lakierowany, z widocznym naturalnym usłojeniem drewna.

 

Tylko u nas masz wybór, czy chciałbyś na swojej scenie zobaczyć a przede wszystkim usłyszeć zespół z perkusją akystyczną czy elektroniczną. Ponieważ gramy wyłącznie na żywo, instrumenty są w pełni wykorzystane.

Akordeon Roland z seri FR!!!
Potężne brzmienie kilkudziesięciu akordeonów w jedym instrumencie!

 

Jako jedni z nielicznych zespołów możemy poszczycić się  dostępnością w naszym instrumentarium tego właśnie sprzętu.

 

Z tym instrumentem zabawa przy stołach nabiera zupelnie innego znaczenia. Bezprzewodowo naglośniony stwarza wrażenie, jakby grało conajmniej kilku akordeonistów! Jest boski!

Najwyższy model perkusji elektronicznej.
Roland TD30.
My już go mamy!

 

 

Z dumą inormujemy, że nasze instrumentarium rozszerzyło się o najwyższy i najlepszy z obecnie produkowanych, model perkusji elektronicznej - Roland TD 30.

 

Sprzęt ten, posiadając nieograniczone możliwości, pozwala nam na zagranie wielu utworów z garunków disco i nie tylko. W jednym zestawie mamy kilka tysięcy brzmień perusyjnych, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

Roland AX-Synth - nowość w zespole Hocus-Pocus!

 

Powiadają, że kto się nie rozwija, ten się cofa. Coś w tym jest. Aby nie pozostawać w tyle i wyznaczać kierunek rozwoju branży Zespołów Weselnych, nasz zespół zakupił kolejny znakomity instrument - Roland AX-Synth.

 

Wyglądem przypomina gitarę, jednak jest to najwyży model obecnie produkowanych klawiszy wiszących na pasku tzw. keytar. Instrument ma wspaniałe brzmienia, w szczególności basów, do kórych go wykorzystujemy. Jak powiedział nasz znajomy "portki się trzesą" ;)

News

Wszystkie spośród Twoich POCUS zaspokoi tylko HOCUS!
 608-433-199   Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin.

© 2018 by Hocus-Pocus