POSZUKUJEMY GITARZYSTY

lub 

GITARZYSTKI

który zespół i granie

będzie miał w sercu :)

a nie w ... ;)

Cześć.
Poszukujemy gitarzysty/gitarzystki do gry live - głównie wesela.

Kalendarz pełen. W przygotowaniu własny materiał (nie disco polo).

Obecny gitarzysta za głosem serca wyprowadził się zbyt daleko i niestety przy takiej ilości imprez + dojazdy, próby itp. nie da się tego pogodzić.

Kogo szukamy: osoby w wieku 18-40 lat, która potrafi grać (wszystko gramy live) zarówno solo, jak i rytmicznie.

Mile widziane zdolne, młode (ale odpowiedzialne!!!) osoby, nawet bez doświadczenia ale z umiejętnościami.

Miejsce zamieszkania: sugerowana odległość +/- 70 km od Łowicza.

Weź pod uwagę, że raz w tygodniu będziesz musiał przyjechać do Łowicza na konkretną godzinę, czy to na próbę czy to na granie.

Oferujemy: pełen sprzęt dla gitarzysty (jeśli nie masz swojego), dużo imprez, dużo śmiechu i dużo pracy 🙂 Marzysz o jakiejś gitarze? Oryginalny Amerykański Strat od Fendera? Gibson? Nie ma problemu kupimy go specjalnie dla Ciebie, oczywiście pod warunkiem, że ta gitara zabrzmi dobrze w Twoich dłoniach.

Wymagamy: zaangażowania, odpowiedzialności, punktualności, szczerości, samodyscypliny i pełnej dyspozycyjności w weekendy.

Nie poszukujemy nikogo na skoczka ani na chwilę - obecny gitarzysta gra z nami tak długo dokąd nie znajdziemy godnego następcy. Gra w innych zespołach też nie wchodzi w grę bo przy takiej ilości imprez jaką mamy wcześniej czy później będzie problem.

Próby raz w tygodniu, w weekendy poza sezonem w Łowiczu.

Przed pierwszym spotkaniem bezwzględnie chcielibyśmy obejrzeć krótki film (może być nagrany telefonem - naprawdę wystarczy) na którym widać i słychać kandydata. Wystarczą 3-4 różne solówki znanych utworów. 

Nie wymagamy wokalu (mamy dobrych wokalistów), nie wymagamy doświadczenia (u nas możesz je zdobyć), nie wymagamy gry na innych instrumentach.

Jeśli dobrze radzisz sobie z gitarą, potrafisz zagrać zarówno rytmicznie jak i zagrasz solo w piosenkach Dżemu, Kombi itp. Odezwij się na priv i podeślij swoje nagranie.

Wiemy kogo szukamy 😉 i choć nie zawsze jest łatwo, to prośba o kontakt tylko osoby jak w opisie powyżej 🙂

Krótko o nas:
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą weselno-eventową. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie i staramy się utrzymywać jak najwyższy poziom. Oprócz zespołu zajmujemy się realizacją światła (dekoracja + scena) i dźwięku. Sami robimy videofilmowanie, fotografię (mamy własnych opertorów i fotografów) fotobudkę i inne weselno-eventowe bajery itp.

Mamy na własne potrzeby nieźle wyposażoną salę prób/studio.

Obsługujemy rocznie około 40-50 imprez w różnym zakresie naszej działalności. Zespół do którego szukamy gitarzysty gra rocznie od 20 do 30 imprez.

Więcej o nas tu, na stronie na której jesteś - choć strona aktualnie w przebudowie - była stroną wyłącznie zespołu a staje się powoli stroną szerszej działalności.
www.hocus-pocus.pl
www.facebook.com/hocuspocusband

PS. Ważne.
Kochani, przed spotkaniem i podjęciem rozmów chcielibyśmy bezwzględnie usłyszeć Wasze nagrania.

Robimy dużo różnych rzeczy, i nie mamy aż tyle czasu aby z każdym się spotkać. Zgłaszają się do nas osoby z bardzo różnym poziomem gry i z bardzo różnym podejściem.

Jeśli interesuje Cię tylko kasa, uważasz, że jesteś już tak dobry że nie musisz przyjeżdzać na próby, to raczej nie znajdziemy porozumienia.

Jeżeli nie odpowiada Ci taka forma współpracy, bo jesteś przyzwyczajony do tradycyjnych zespołów gdzie wszystko jest wspólne, to musisz wiedzieć, że u nas wyglada to inaczej.

Dzięki za zrozumienie. A jeśli brak zrozumienia, to trudno, ale też dzięki ;)

Zanim napiszesz, sprawdź, przeczytaj jeszcze raz czy jesteś tą osobą której szukamy. 

Wszystkie spośród Twoich POCUS zaspokoi tylko HOCUS!
 608-433-199   Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin.

© 2018 by Hocus-Pocus